Tania wypożyczalnia samochodów Wrocław

Siema wszystkim. Jutro śmigam pociągiem na rozmowę kwalifikacyjną do Wrocławia. Trochę tam nakłamałem w moim CV, a że stanowisko wysokie, to muszę trochę pościemniać. Firma, która chce mnie zatrudnić bardzo ceni sobie poziom jaki reprezentuję. Wiem, słabo to brzmi, ale muszę jutro się zrobić bardzo elegancki i przyjechać jakąś fajną furą.

I tu pojawia się problem, ostatnio z kasą krucho a ja potrzebuję ładnego i oczywiście taniego auta. Nie musi to może być jakieś auto ekskluzywne, ale no musi wyglądać atrakcyjnie i reprezentacyjnie.

Czy ktoś zatem może polecić jakąś tanią wypożyczalnię samochodów we Wrocławiu?

Obejrzałem kilka stron z tamtego rynku wynajmu aut i mam swoich faworytów, ale obawiam się, że zapłacę jak za zbożę i że zostaną mi naliczone jakieś dodatkowe / ukryte opłaty. Nigdy nie wynajmowałem aut i chyba bazuję na tych artykułach, które czasem się pojawiają o kosztach związanych z wynajmem aut za granicą (i naciąganiu turystów na koszty).

Oczywiście – sytuacja tutaj jest inna, nie jadę do Grecji czy Chorwacji abym się tego obawiał, jednakże wolałbym coś bardziej sprawdzonego i godnego polecenia.

Dzięki – czekam na szybki odzew i trzymajcie kciuki!

Ten wpis został opublikowany w kategorii motoryzacja i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Tania wypożyczalnia samochodów Wrocław

  1. Argh pisze:

    I jak? Wypożyczalnia znaleziona? Skorzystałeś z jakiejś konkretnej firmy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *